Устаткування для харчової промисловості

Розробка і виготовлення ємнісного обладнання для кондитерської фабрики

Для кондитерської фабрики розробили і виготовили ємнісне обладнання, яке використовується для зберігання шоколаду до моменту безпосередньої подачі готової маси на конвеєрну лінію.

Для організації безперебійної подачі гарячого шоколаду в місце формування готової продукції виготовлені спеціальні трубопроводи з водяною сорочкою.

Чи існує в світі людина, яка б хоч раз в житті не спробував шоколад?

Слово шоколад діє як заклинання для нашої уяви. При одній тільки згадці фантазія починає малювати нам асорті з молочного, чорного або пористого шоколаду і на наших рецепторах з’являється незабутній смак кондитерського шедевра. Ця універсальна солодкість завжди знайде свого поціновувача, адже форма і різноманітність смаків, які пропонують нам виробники цього продукту практично безмежні.

Шоколад - це щастя, яке ти можеш з'їсти.

Але тільки якісний продукт несе справжню насолоду і задоволення. Надійним помічником в цій справі для кондитерів є високоякісне обладнання, яке дозволяє приготувати солодощі вищої проби.

Одним зі складових в цьому процесі є етап первинної обробки шоколадної маси, під час якого повинна підтримуватися необхідна температура і консистенція для подальшого її використання. На цьому етапі майстри використовують спеціальні баки для зберігання шоколадної маси при необхідної консистенції і температурі.

У зв’язку зі збільшенням виробничих потужностей і запуском нових виробничих ліній, кондитерська фабрика «Солодкий світ» звернулася до нас за розробкою і виробництвом технологічного устаткування для виробництва шоколаду.

Перелік необхідного обладнання включав в себе:

  • Стаціонарні ємності для зберігання готової шоколадної маси;
  • Мобільні ємності;
  • Труби з водяною сорочкою.

При розробці обладнання ми враховували побажання технологів і фахівців кондитерської фабрики, які будуть обслуговувати дані агрегати.

Для кондитерської фабрики було розроблено і виготовлено ємнісне устаткування в робочому діапазоні від 200л до 500л, яке використовується для зберігання шоколаду до моменту безпосередньої подачі готової маси на конвеєрну лінію. Протягом етапу зберігання, шоколад зберігає всі свої смакові якості, температуру і консистенцію.

Для організації безперебійної подачі гарячого шоколаду в місце формування готової продукції, виготовлені спеціальні трубопроводи з водяною сорочкою, за якими гарячий шоколад перекачується з ємностей.

Внутрішня частина труб виконана з нержавіючої сталі AISI 304, всередині якої рухається розплавлена ​​маса. У контурі зовнішньої оболонки циркулює гаряча вода, яка і забезпечує необхідну температуру і консистенцію продукту.

Там, де використання трубопроводів не доречно, для потреб фабрики виготовили мобільні ємності, з робочим об’ємом 200л. Ємність оснащена власною системою водяного підігріву і насосом для викачування шоколадної маси.

Пошук