Продукція Ексіммаш

Компанія «ЕКСІММАШ» виробник технологічного устаткування та виробів для транспортної, енергетичної, харчової та іншої промисловості.

На наших виробничих лініях виготовляється: електронне устаткування, технологічне устаткування, вироби з чорних та нержавіючих металів, гумовотехнічні вироби.

Продукція виготовляється під торговими марками ARRCO та ЕКСІММАШ, а також OEM/ODM виробництво.

Пропонуємо готове устаткування або виготовляємо під замовлення.

Відповідаємо потребам сучасного ринку і постійно доповнюємо перелік нашої продукції товарами, які користуються попитом на сьогоднішній день. Дана опція доступна завдяки гнучкості нашого виробництва і технічного оснащення нашого підприємства. Ми відкриті для нових напрямків.

Гарантії

На всю продукцію, що випускається компанії НВП «ЕКСІММАШ» поширюється гарантійні зобов’язання і протягом усього гарантійного терміну забезпечується сервісне обслуговування продукції, поставленої замовникові.

Доставка

За бажанням замовника можемо організувати доставку вантажів в будь-яку точку світу з повною митної очищенням.

Емкость для хранения шоколада ЕШ05

Устаткування для харчової промисловості

Компанія «ЕКСІММАШ» виробляє технологічне устаткування для харчової промисловості. Лінійка продукції, що випускається складається з ємностей для зберігання шоколадних мас різного об’єму. Розробляємо вироби з індивідуальними характеристиками.

Ємнісне устаткування Модульні трубопроводи з підігрівом
arrcowiper

Склоочисники ARRCO

Під торговою маркою «АRRCO» компанія «НВП« ЕКСІММАШ »виробляє широкий вибір систем важеля і пантографного типу для різних типів стекол. При необхідності наші інженери розроблять пакет КД і 3D модель вироби по вашим індивідуальним вимогам.

Перейти на сайт ARRCO
textolit01

Вироби з конструкційних пластиків

Виготовлення виробів з текстоліту, гетинаксу, поліаміду, фторопласту, капролона по кресленнях замовника.

Докладніше
РТИ для изолировки стержней обмотки статора

Гумотехнічні вироби

Виготовляємо ізолюючі ковпачки, кільця ущільнювачів і втулки з високоякісної гумової суміші для ремонту турбогенераторів. Продукція поставляється у фірмовій упаковці, проходить контроль на відповідність технічної документації і супроводжується сертифікатами якості.

Докладніше
Пошук