Комплектація

НВП «Ексіммаш» здійснює комплексне постачання контрольновимірювального, енергетичного, нафтогазопромислового, гірничодобувного устаткування та устаткування для інженерних систем.

Основною метою діяльності підприємства з самого початку було надання сервісу найвищого рівня по поставках продукції виробничотехнічного призначення. Постійно прагнучи до самовдосконалення і розвитку, НВП «ЕКСІММАШ» завжди дотримується політики чесної конкуренції.

НВП «ЕКСІММАШ»це команда висококваліфікованих інженерів, здатних оперативно вирішувати найскладніші задачі та задовольнити швидко зростаючі потреби клієнтів. Більше 90% співробітників «НВП« ЕКСІММАШ »мають вищу освіту, що відповідає займаній посаді, які несуть відповідальність за забезпечення якісного рівня продукції, що поставляється, оперативне і точне задоволення потреб Замовника.

Довгострокове співробітництво та індивідуальний підхід до кожного з партнерів головний пріоритет в роботі нашого підприємства.

ПЕРЕВАГИ СПІВРОБІТНИЦТВА З НАМИ
наявність дилерських відносин з більш ніж 100 виробниками
повне митне очищення продукції і її доставка в будь-яку точку світу
забезпечення найкоротших термінів поставок на умовах, які повністю відповідають вимогам Замовника
фінансування довгострокових виробничих процесів по виготовленню специфічного (нестандартного) обладнання
відповідне профілю технічна освіта, досвід і порядність наших співробітників

Сьогодні компанія пропонує Вашій увазі широкий асортимент КВП, електротехнічного, нафтогазового і хімічного обладнання, що включає в себе як давно відомі і відмінно зарекомендували на ринку моделі, так і найостанніші розробки провідних фірмвиробників.

У співпраці з провідними виробниками та кращими фахівцями, ми прагнемо бути Партнером №1 в наданні системних рішень для Вашого бізнесу.

Пошук