Продукція Ексіммаш

Компанія «ЕКСІММАШ» виробник технологічного устатковання та виробів для транспортної, енергетичної, харчової та іншої промисловості.

На наших виробничих лініях виготовляється: електронне устатковання, технологічне устаткування, вироби з чорних та нержавіючих металів, гумовотехнічні вироби.

Продукція виготовляється під торговими марками ARRCO та ЕКСІММАШ, а також OEM/ODM виробництво.

Пропонуємо готове устатковання або виготовляємо під замовлення.

Відповідаємо потребам сучасного ринку і постійно доповнюємо перелік нашої продукції товарами, які користуються попитом на сьогоднішній день. Дана опція доступна завдяки гнучкості нашого виробництва і технічного оснащення нашого підприємства. Ми відкриті для нових напрямків.

Гарантії

На всю продукцію, що випускається компанії НВП «ЕКСІММАШ» поширюється гарантійні зобов’язання і протягом усього гарантійного терміну забезпечується сервісне обслуговування продукції, поставленої замовникові.

Доставка

За бажанням замовника можемо організувати доставку вантажів в будь-яку точку світу з повною митної очищенням.

Емкость для хранения шоколада ЕШ05

Устатковання для харчової промисловості

Компанія «ЕКСІММАШ» виробляє технологічне устатковання для харчової промисловості. Лінійка продукції, що випускається складається з ємностей для зберігання шоколадних мас різного об’єму. Розробляємо вироби з індивідуальними характеристиками.

Ємнісне устатковання Модульні трубопроводи з підігрівом
arrcowiper

Склоочисники ARRCO

Під торговою маркою «АRRCO» компанія «НВП« ЕКСІММАШ» виробляє широкий вибір систем склоочистників  важільного та пантографного типу для різних типів скла. При необхідності наші інженери розроблять пакет КД і 3D модель вироби по вашим індивідуальним вимогам.

Перейти на сайт ARRCO
textolit01

Вироби з конструкційних пластиків

Виготовлення виробів з текстоліту, гетинаксу, поліаміду, фторопласту, капролона по кресленнях замовника.

Докладніше
РТИ для изолировки стержней обмотки статора

Гумотехнічні вироби

Виготовляємо ізолюючі ковпачки, кільця ущільнювачів і втулки з високоякісної гумової суміші для ремонту турбогенераторів. Продукція поставляється у фірмовій упаковці, проходить контроль на відповідність технічної документації і супроводжується сертифікатами якості.

Докладніше
Пошук