Про компанію

НВП «ЕКСІММАШ» — багатогалузева компанія, яка була створена в 2003 році. Основним напрямком діяльності підприємства є серійне виробництво промислового устаткування для транспортних засобів, гумотехнічних виробів для енергетики, ємностей з нержавіючої сталі і трубопровідної обв’язки. Поставляємо виробничо-технологічне устаткування вітчизняних та зарубіжних виробників для середніх та великих підприємств України.

Наша компанія націлена на збільшення асортименту продукції, що випускається, і поліпшення її характеристик. Для цього ми регулярно проводимо модернізацію нашого виробництва, оновлюємо і розширюємо парк верстатів.

Напрямки виробництва

У 2016 році компанія освоїла новий напрямок по випуску склоочисників ARRCO різного призначення. Продукція підприємства постійно розширюється і модернізується. У сферу діяльності компанії входить проектування, виробництво, поставка обладнання та подальше його обслуговування.

Історія компанії

З 2003 року основним видом діяльності компанії була поставка технологічного устаткування, запасних і комплектуючих частин. За 10 років ми стали партнерами і представниками вітчизняних та зарубіжних компаній на українському ринку. Нашими контрагентами стали підприємства енергетичного сектора, гірничодобувні і металургійні комбінати, підприємства з хімічної галузі і транспортної промисловості.

Ділові контакти і досвід, який ми напрацювали на етапі реалізації наших проектів, дали нам можливість рухатися далі і розвивати нові напрямки.

2014 рік став для нас особливим, оскільки відбулася зміна вектора руху компанії. ЕКСІММАШ змінив свій профіль, почавши виробляти свою власну продукцію. Старт власного виробництва дозволив нам посилити підхід до якості та термінів поставки запропонованої продукції, зосередивши технологічні операції в цехах нашого підприємства.

У 2017 році на підприємстві було організовано проектне бюро, що дозволяє нам розширювати асортимент і освоювати випуск нової продукції.

2018 рік став початком технічного переоснащення універсального верстатного парку підприємства на верстатний парк з ЧПК (ЧПУ).

Наша мета

Ми прагнемо забезпечити для своїх клієнтів найвигідніші умови на ринку. Багаторічний досвід і напрацьовані зв’язки з постачальниками дозволяють компанії НВП «Ексіммаш» в повному обсязі використовувати всі інструменти для формування оптимальної пропозиції.

Товарний асортимент, відпрацьовані умови оплати, оперативна логістика, можливість швидкого виконання нестандартних запитів та рішення нетривіальних завдань — це те, що ми можемо використовувати і активно застосовуємо для створення нашим партнерам кращих умов роботи і співпраці.

Філософія компанії

Ми знаємо, що ми повинні заслужити довіру і повагу тих, хто вступає в контакт з нашою компанією. Ми повинні бути прозорими і автентичними.

Цінності компанії

Лідерство

Ми проявляємо ініціативу і прагнемо бути кращими у всьому, що робимо. Ми ставимо перед собою амбітні цілі та несемо особисту відповідальність за результат.

Честь

Ми відповідаємо за своє слово. Саме тому ви можете розраховувати, що ми будемо поступати правильно, завжди.

Зобов'язання

Ми дорожимо своєю репутацією, ми не поступаємося своїми принципами, ми ставимо собі реальні цілі і досягаємо їх. Ми натхненні досягати найвищого результату продуктивності у всьому, що ми робимо.

Пошук