Виробництво

Серед пріоритетних напрямків розвитку компанії НПП «Ексіммаш» — розвиток і модернізація виробничих потужностей, впровадження нових технологій, виробництво нових видів продукції, яка відповідає вимогам ринку, а також розширення ринків збуту.

З 2003 року компанія «НВП «ЕКСІММАШ» надає послуги з підбору та постачання технологічного устаткування зарубіжних і вітчизняних виробників для середнього та великого бізнесу. Прагнення розвиватися і накопичений досвід стали поштовхом для організації власного виробництва. У 2014 році цеха нашого підприємства прийняли перших робочих, задавши новий вектор розвитку компанії.

На площі понад 2000м2 розташовані: цех механічної обробки, зварювально-складальний цех, ділянки збірки електроапаратури, мотор редукторів, зовнішньої частини склоочисників, а також ділянка випробування готової продукції.

До початку 2020 року на підприємстві сформувалося три виробничих напрямки:

Транспортна промисловість

Склоочисники і супутня електроніка для ж/д транспорту, судів, громадського транспорту, вантажних автомобілів і спецтехніки.

Харчова промисловість

Устаткування місткості для харчової промисловості та труби з водяною сорочкою для перекачування в’язких продуктів.

Енергетична промисловість

Гумотехнічні вироби для турбогенераторів.

Конструкторський відділ

Ми розвиваємо комплексний підхід у вирішенні завдань, які ставляться перед нашим виробництвом. На ряду з випуском серійних моделей, ми надаємо послуги з розробки виробів, виходячи з вимог замовників. Для цього на базі нашого підприємства організовано інженерне бюро. До завдань відділу входить освоєння нових і вдосконалення існуючих зразків устаткування, що випускається. Також ми забезпечуємо потреби наших клієнтів в обладнанні з нестандартними характеристиками.

Технічне оснащення

Комерційна спрямованість устаткування, що випускається, відповідає необхідним стандартам якості і надійності для цього сегмента. Для досягнення відповідного рівня технічного виконання комплектуючих для виробів, наше виробництво постійно оснащується сучасними зразками верстатного обладнання.

Для обробки деталей зі складною конфігурацією, наш механічний цех укомплектований сучасними токарним, фрезерним, токарно-револьверним обробними центрами, що забезпечує високу продуктивність, низький рівень браку, невисокий рівень енергоспоживання, а участь людини зведена до мінімуму. В результаті низька собівартість продукту.

Пошук