Устаткування для харчової промисловості

Модульні швидкороз’ємні фланцеві харчові трубопроводи з підігрівом

Cистема модульного фланцевого трубопроводу з підігрівом водяною сорочкою виробництва компанії «ЕКСІММАШ» застосовується для перекачування в’язких та продуктів що швидко застигають, або коли необхідно транспортувати будь-яку речовину без температурних втрат. Для компенсації втрати тепла використовується вода, яка циркулює в зовнішньому контурі трубопроводу в діапазоні температур продукта що перекачується.

Модульні харчові трубопроводи НВП «ЕКСІММАШ» — це проста і швидка установка труб, що не вимагає використання спеціальної техніки, інструменту та залучення додаткового персоналу.

Труба з водяною сорочкою – труба-модуль з подвійною стінкою, відрізки-модулі з’єднуються один з одним за допомогою швидкороз’ємних з’єднань.

Ми виготовляємо всі елементи необхідні для швидкого монтажу трубопроводу без спецінструменту

фланцеві труби
фланцеві повороти
фланцеві відводи
фланцеві розгалужувачі
фланцеві трійники
швидкоз'ємні хомути (Клемп)
перехідні адаптаційні кріплення запірної арматури
modul-pipe

У внутрішньому контурі протікає підігріваєме середовище, в той час як, теплоносій (вода) протікає в зовнішньому контурі і забезпечує рівномірну, контрольовану температуру прогріву речовини,що перекачується.

Всі елементи системи виготовляються виходячи з вимог замовника і являють собою збірно-розбірну конструкцію, завдяки цьому, наша продукція може бути інтегрована в будь-який простір.

Матеріал

У харчовій промисловості основна вимога до комплектуючих деталей і обладнання в цілому – це мінімальний вплив матеріалів, з яких вони виготовлені на вироблений продукт. Тому практично все технологічне обладнання харчової промисловості, яке передбачає контакт з харчовим продуктом (як приклад: харчові труби і ємності, харчова арматура), виробляєтьсяз нержавіючої високоякісної сталі за стандартом DIN 11850.

Наші системи виготовляються з нержавіючої сталі AISI 304 і призначені для використання в харчовій і інших промисловостях.

Реалізовані проекти
solodkiysvit04
Розробка і виготовлення ємнісного обладнання для кондитерської фабрики

Ємності для підготовки і зберігання рідин різної в’язкості при заданій температурі і постійному перемішуванні.

Детальніше
Пошук