Устатковання для харчової промисловості

Ємнісне обладнання з нержавіючої сталі із перемішуючим пристроєм

Компанія НВП «Ексіммаш» виробляє ємісне устаткування для харчової, медичної, хімічної промисловостей, шо задіяне при виконанні основних технологічних операцій з переробки харчових рідин різної в’язкості: зберігання, нагрівання, охолодження нормалізації, дозрівання, приготування емульсій та дисперсій.

Сучасна харчова промисловість постійно використовує ємності з нержавіючої сталі різної форми, обсягу та призначення. Практично будь-яке виробництво потребує величезної кількості різних баків і резервуарів.

Компанія «Ексіммаш» виробляє ємнісне обладнання з нержавіючої сталі за типовими або за індивідуальними проектами для:

 • кондитерських фабрик та олійно-жирових комбінатів
 • фармацевтичної галузі
 • молочної промисловості
 • виробництва напоїв

Ми пропонуємо готові рішення, а також можемо зробити виріб, враховуючи ваші індивідуальні побажання.

Стандартні апарати, що випускаються компанією «ЕКСІММАШ», мають робочий об’єм 150; 200; 300; 500 л. Проектування і виробництво ємнісного обладнання на замовлення здійснюється на підставі вашого технічного завдання.

При виробництві наших апаратів ми використовуємо оптимально підібрані матеріали і компоненти, які відповідають галузевим нормам. Готові вироби проходять необхідні випробування на відповідність заданим робочим параметрам.

Емкость из нержавеющей стали ЕШ05

Конструктив ємнісного обладнання

Конструктивне виконання ємнісного обладнання різноманітне — це одношарові або багатошарові (з сорочками нагріву/охолодження, теплоізоляцією), стаціонарні або мобільні.

Багатошарові ємності
являють собою посудину, стінки корпусу якого складаються з двох або трьох шарів. Другий шар являє собою теплообмінну сорочку, третій (при його наявності) служить для термоізоляції.

Одношарові ємності
використовуються для виробництва продуктів, при якому не потрібна температурна обробка.

Мобільне виконання
Використовується для транспортування готової маси по території виробництва.

Ємності оснащуються різними пристроями: запірною і регулюючою арматурою, контрольно-вимірювальними приладами і шафами управління. Можливо виготовлення ємностей з вбудованою системою нагріву теплоносія.

Мішалка ємнісного обладнання

При користуванні пристроїв, надзвичайно важливим є належний вибір мішалки.

Конструкції мішалок, вибір системи змішування, а також розташування окремих компонентів на пристроях мають вирішальний вплив на якість кінцевого продукту.

При виборі мішалки враховується:

 • Необхідний напрям потоку: осьовий, радіальний або тангенціальний
 • Межі в’язкості
 • Робота у стінки і в центрі мішалки
 • Окружна швидкість

Найбільш поширені конструкції мішалок.

Якірні мішалки (рамні)
Застосовуються для густих і в’язких мас і пастоподібних матеріалів. Тихохідні. Створюють радіальний потік. Здійснюють від 15 до 60 об/хв. Можуть укомплектовуватися фторопластовими скребками.

Лопатеві мішалки
Використовуються для перемішування рідин з невеликою в’язкістю, але вони непридатні для перемішування речовин, що легко розшаровуються. Тихохідні. Створюють радіальний потік. Здійснюють від 20 до 120 об/хв.

Пропелерні мішалки
Застосовуються для інтенсивного перемішування малов’язких рідин, приготування суспензій і емульсій. Незастосовні для гомогенного змішування і для змішування в’язких рідин. Створюють осьової потік. Здійснюють від 160 до 1000 об/хв.

Турбінні мішалки
Ефективні для перемішування рідин різної в’язкості і суспензій з високим вмістом зважених часток, для швидкого розчинення, інтенсифікації теплообміну і проведення хімічних реакцій. Створюють радіальний потік. Здійснюють від 100 до 350 об/хв.

Мотор-редуктор і електропривод

Потужність електроприводу і типорозмір мотор-редуктора вибирається відповідно до необхідної швидкості обертання мішалки. Таким чином наша продукція може максимально точно виконувати завдання, враховуючи ваші потреби.

Матеріал виготовлення ємнісного обладнання

Для виготовлення ємнісного обладнання ми використовуємо високоякісні нержавіючі сталі аустенітного і ферито-аустенітного класу (AISI 304, 316, 321)

Харчові ємності з нержавіючої сталі вважаються найбільш якісними і надійними. Вони мають ряд переваг перед резервуарами з інших матеріалів:

 • довговічність
 • стійкість до розвитку бактерій
 • легкість миття та дезінфекції
 • витримує контакт з агресивними середовищами, високою або низькою температурою, фізичний вплив
 • не вступає в реакції з інгредієнтами у вмісті – гарантія чистоти продукту
 • безпека в екологічному відношенні

Міцність, а також висока стійкість до корозійних проявів і впливу агресивних середовищ нержавіючої сталі-дозволяють значно зменшити витрати на обслуговування ємностей.

Ємності з нержавіючої сталі можуть експлуатуватися в харчовій промисловості роками і дуже швидко повністю окупають свою вартість.

Готові рішення
Емкость для хранения шоколада ЕШ05

ЕШ05. Ємність з нержавіючої сталі з сорочкою і механізмом, що перемішує

Ємності для підготовки і зберігання рідин різної в’язкості при заданій температурі і постійному перемішуванні.

Типові моделі виконані з робочим обсяг 200л, 300л, 500л. При необхідності, ми розробляємо вироби з індивідуальними характеристиками.

Детальніше
Пошук